Web Analytics
BallinaSHOWBIZSahides e Safetes era ju fluturon fustanet

Sahides e Safetes era ju fluturon fustanet

Sahide e Safete Mustafa janë motrat e famshme të skenës sonë muzikore.

Ato, prej vitesh këndojnë së bashku dhe të pandara, duke sjell shumë këngë të bukura në tregon tonë muzikor.

Motrat, së fundi kanë lansuar videoklipin e këngës me titull “Zemra plasë”, këngë kjo që po pëlqehet nga publiku.

Në një moment, kur motrat mbahen përdore me njëra tjetrën, era bënë punën e saj duke ju fluturuar fustanet.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit