Sali Berisha emocionohet nga kjo dhuratë e nipit të komandant Agim Ramadanit!

Sali Berisha në emisionin Kojshia Show ka folur edhe për Komandantin e Kosharës Agim Ramadanin, shkruan InfoKosova.

Ai ka vlerësuar lartë figurën e Agim Ramadanit, si dhe kontributin e tijë në luftën e Kosovës!

Në minuten e 29 të emisionit ndiqeni momentin!/InfoKosova/

Shiko Videon: