Sali Berisha: Ja kush fshihet pas arrestimeve të veteranëve të UÇK-së dhe Gjykatës së Hagës!

Sali Berisha, ish-Kryeministri i Shqipërisë në emisionin Kojshia Show ka folur edhe për Gjyktën Speciale të Hagës, shkruan InfoKosova.

Ai zbuloi se kush fshihet pas kësaj Gjykate dhe pas arrestimeve të krerëve të veteranëve të UÇK-së.

Ndiqeni minutën e 18:29 të emisionit për ta parë reagimin e Berishësh lidhje me arrestimet e veteranëve të UÇK-së./InfoKosova/

Shiko Videon: