Sali Berisha tregon se a do të jet dëshmitar mbrojtës i Hashim Thaçit në Hagë !

Ish Kryeministri i Shqipërisë dhe njeherit ish Kreu i PD-së në Shqipëri Doktor Sali Berisha ka folur edhe lidhur me aktakuzat ndaj Presidentit Thaçi, shkruan InfoKosova.

Moderatori Sadri Imeri e ka pyetur se a do të kishe marrë pjesë si dëshmitar mbrojtës i Hashim Thaçit.

Për ta parë reagimin e Berishës, ndiqeni minuten e 12 të emisionit./InfoKosova/

Shiko Videon: