Web Analytics

Santiana bën ndërhyrje në fytyrë, menjëherë pasi doli nga BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Santiana ishte një nga banoret më të komentuara gjatë Big Brother Vip Kosova.

Ajo u përfol për lojën me Bucin duke marrë edhe shumë komente negative nga publiku.

Megjithatë, tashmë pas mbarimit të BBVK ajo po vazhdon jetën e saj me famë duke bërë edhe ndryshime në pamje.

Së fundmi ajo ka bërë ndërhyrje në fytyrë duke i larguar rrudhat rreth syve dhe në ballë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT