“Sapo postova ilaç për sytë”, Enca me imazhe provokuese

Enca Haxhiu këngëtarja e famshme di gjithmonë të tërheqë vëmendjen, ajo shpesh herë komentohet për dukjen e saj dhe imazhet që poston.

Së fundmi Haxhiu ka pushtuar rrjetin me fotot e saja të shpërndara në rrjetin social Instagram.

“Hey bebelusha, sapo postova ilaç për sytë”, ka shkruar Enca.

Sa i përket anës së muzikës, projekti i fundit muzikor i lansuar është kënga “Rakia”./GazetaBlic/