Sara dhe Ledri e zbulojnë, gjinia e bebit është…

Çifti mjaft simpatik Sara Hoxha dhe Ledri Vula, prej javësh janë në qendër të vëmendjes pas lajmit se Sara ishte në pritje të ëmbël.

Prej tyre nuk kishte ndonjë prononcim, përveçse 1 orë më parë kur përveçse konfirmuan shtatzëninë, zbuluan dhe gjininë e foshnjës në mënyrë mjaft të këndshme.

Buzë detit, veshur me të zeza, nga 1 tullumbac i zi u shpërndanë puplat rozë.

Është vajzë, të cilës babai i bën dedikimin më të ëmbël.

“Jom ka des syt me ti pa”, shkruan Ledri.

View this post on Instagram

Jom ka des syt me ti pa 👼🏻 @sarahoxha 🧿

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on