Sara dhe Ledri vendosin për emrin e vajzës?!

Çifti së shpejti do bëhen prindër.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë në pritje të ëmbël, pas disa muajve çifti do presin vajzën e tyre, për të cilën duket se vetëm kanë filluar të gjejnë emra.

Fansat e dyshes kanë zbuluar një detaj tek Sara, ajo ka publikuar së fundmi një foto nga pushimet në det ku shfaqet me një varëse me shkronjën ‘H’ në të.

Dhe menjëherë në rrejtet sociale ka filluar të flitet se kjo shkronjë mund të jetë inicialja e vajzës që Ledri dhe Sara janë në pritje.