Web Analytics

Sara dhe Poem publikojnë videon me qesharake që e keni parë në rrjet

Botuar nga: InfoKosova

Sara Hoxha është një nga vajzat me të përfolura në botën e showbizit.

Aktualisht Sara gjendet në Gjermani ku po e shijon kohën me vajzën e saj Poem.

Ajo ka publikuar një video mjaftë interesante në ‘Tik-tok’ ku ka rrëmbyer vëmendjen e mijëra ndjekësve.

Komentet pozitive ishin të shumta edhe për Poem “Sa e bukur, ngjani si shoqe”.

Shiko videon:

Të FUNDIT