Sara e Ariana sjellin fotografinë e ëmbël krah njëra tjetrës

Duket se pofesioni i bashkëshortëve i ka afruar.

Bashkëshortja e Ledrit dhe Ermal Fejzullahut postuan mbrëmë një fotografi të lezetshme ku shihen pranë njëra tjetres.

Edhe Sara dhe Ariana njihen për bukurinë e stilin unik të veshjes ku kanë fituar mjaft përcjellës në rrjete sociale.

Shikojeni sa bukur duken të dyja./InfoKosova/