Sara e Ledrit pozon me këmbë të hapura në ashensor

Partnerja e Ledri Vulës është shndërruar përnjëherësh në një nga emrat më të përmendur në mediat rozë.

Flasim për Sara Hoxhën e cila me postimet me rrjetet sociale po i mbanë percjellesit afër vetes, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse nuk është këngëtare apo dicka me profesion për tu bërë kaq e famshmë përvec se një blogere ka arritur të bëhet mjaft e famshme, ajo tanimë është edhe nënë e një vajze, po asnëjherë nuk i ka lënë fotot anash.

Si në këtë rast ndonëse grua e martuar dhe nënë se ka problem të pozoj me këmbë të hapura në ashensor./Kosovarja/