Sara e nusja e Lumi B pozojn krah njëra tjetrës, mahnitin me bukuri

Sara Hoxha dhe nusja e Lumi B u shfaqen pranë njëra tjetrës.

Pasi që bashkëshortët i kanë shokë e kolegë duket se pushimet kanë zgjedhur ti kalojnë bashkë, shkruan InfoKosova.

Ato kanë sjellur në Instagram një fotografi të bukur bashkë.

”Sa të bukura lale” ishte mbishkrimi që vendosen fotografisë./InfoKosova/