Sara e tregon arsyen pse zihet me Ledrin 

Sara Hoxha si asnjëherë më parë ka folur rreth vetes dhe jetës me Ledri Vulën.

Nga takimi i parë e deri tek lindja e vajzës, blogerja i tha të gjitha.

Në 50 pyetje, Sara zbuloi shumëçka.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al