Web Analytics

Sara e tregon me foto nepsin që ka gjatë shtatzënisë

Ish banorja e BBVA, Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe këngëtari Bardhi do të bëhen prindër të një vajze.

Sara tregon shumë gjëra rreth shtatzënisë dhe së fundmi ka folur për nepsin.

Ajo ka publikuar një lëng portokalli duke shkruajtur ‘Kur më pyesin për neps’ duke zbuluar kështu se ka neps për lëng portokalli.

Shiko foton:

Nga rubrika