Web Analytics

Sara Gjordeni frikësohet nga mësyshi, kështu e fsheh barkun e fryrë

Botuar nga: InfoKosova

Ish-konkurrentja e formatit të “BBV3”, Sara Gjordeni, krijoi një lidhje brenda shtëpisë me këngëtarin e njohur Bardhi, që ishte po ashtu banor i shtëpisë.

Pak kohë pas daljes së tyre nga shtëpia, çifti ndau me publikun një lajm të mrekullueshëm se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Që prej asaj kohe, Sara ka zhvilluar tepër pyetësore në llogarinë personale të Instagram-it teksa pyetej dhe përgjigjej rreth shtatzënisë së saj, nepsin, ushqimet që konsumonte etj.

Por këtë herë Sara ka ardhur me një postim kaq të ëmbël për të gjithë.

Ajo ka postuar një fotografi, teksa duket me barkun e rrumbullakosur.

Shiko foton:

Të FUNDIT