Web Analytics

Sara Gjordenit i ndodhë e papritura jashtë shtëpisë së BBV

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni, ish Miss Globe, e tashmë banore ne shtepine me të famshme BBV, është njëra nga peronazhet më të përfolura si mbrenda ashtu edhe jashtë shtëpise.

Ka hyrë me disa strategji në lojë, krijoi lidhje me këngëtarin më të famshem të kohëve të sotme Bardhin, mirëpo jashtë i ndodh e papritura.

Ajo duket sikur nuk ka fare përkrahje nga jashtë, e Instagrami i saj numron vetëm 68.8 mijë ndjekës.

Me gjithë strategjitë e saj, dhe pothuajse cdo dite ne mediat rozë, Sara duhej tashmë të ishte njëra ndër banorët më të dashura për publikun shqiptare, mirëpo po del të jetë e kundërta.

Gjithsesi mbetet të shihet nëse do ndryshojë ky vlerësim i publikut ndaj Sarës apo do mbetet po i njejtë./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT