Sara Hoxha e qon në sallon bukurie vajzën dy muajshe

Sara Hoxha, tashmë është pjesë e shtypit rozë për shkak të lidhjes me reperin, Ledri Vula.

Çifti janë bërë prindër të një vajze andaj nuk ka të ndalur foto dhe video të bukuroshës së vogël.

Sara është duke punuar vazhdimisht për dobësim, ajo po e tregon procesin e saj me anë fotografive dhe video në faqen e saj në Instagram.

Sot ajo është kujdesur edhe për pamjen e saj duke rregulluar e hapur flokët ngjyrë karamel.

Në këtë foto ajo shënoj “se na kishte munguar shume @energjy.hair”.

Sara u shfaq e veshur në të zezë, ku në krah kishte vogëlushen Poem Blu. /Blic/