Sara Hoxha feston ditëlindjen dhe dhuratën më të ëmbël e mori nga dy djemtë e saj

Ditën e sotme, Sara Hoxha feston 26-vjetorin e saj të lindjes.

Këtë ditë të veçantë ajo e ka pritur në mesnatë mes miqsh e njerëzish të afërt.

Në një festë të kuruar në detaje, nuk munguan stafi i Top Media dhe figurat e njohura të ekranit, midis tyre Arbana Osmani, Xhemi Shehu, Isli Islami, Dojna Mema, Eduart Grishaj, Olsa Muhameti, Bora Zemani etj.

Atmosferën e ndezën reperi Mozzik dhe Ermal Fejzullahu.

Mirëpo, dhuratën më të ëmbël, Sara e mori këtë mëngjes.

Ajo ka postuar në Instastory një vizatim të dy djemve të saj, London dhe Roman.

“Gëzuar ditëlindjen mami! Të dua shumë” shkruajnë të vegjëlit e saj.

“S’ka dhuratë më të bukur”, ka shkruar Sara, që nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.