Web Analytics
BallinaUncategorizedSara Hoxha fillon punë?

Sara Hoxha fillon punë?

Sara Hoxha është personazhi më i komentuar i momentit, e sidomos për jetën e saj private që ajo ka, Sara po përflitet mjaft shumë.

Sara ka qenë gjithmonë shumë e afërt me percjellesit e saj duke bërë kështu kohë pas kohe edhe bashkëbisedim me ta.

Së fundmi ajo ka bërë një të tillë, ku ajo që ka rënë në sy është një pyetje që iu është bërë asaj.

“Kur do të fillojmë punën se më vd.iqe” dhe përgjigja e saj ishte interesante:

“Mezi po pres javën tjetër jam aty”.

Ndërkaq se çfarë do të punoj Sara kjo ende nuk është bërë e ditur.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit