Sara Hoxha po ja lë të gjitha fajet bebes

Sara Hoxha është femra e cila arriti ta bëjë për vete reperin e shumë pëlqyer nga të gjitha vajzat.

Sara dhe Ledri me të zyrtarizuar lidhjen nuk vonuan dhe japën lajmin tjetër edhe më bombastik se po bëhen me fëmijë.

E qysh nga këto dy lajme vëmendja nga dyshja simpatike nuk është ndarë as për një herë të vetme.

Në veçanti Sara është ajo që po përcillet për çdo detaj nga publiku.

E për peshën e saj që e ka fituar në shtatzëni ajo po thotë se fajet i ka bebi.

‘Bebi po dëshiron, jo un’, thotë Sara në foton e fundit tek shihet duke ngrënë lezetshëm./Kosovarja/