Sara Hoxha publikon një fotografi pa makijazh dhe nuk do ta besoni se si duket

Partnerja e Ledrit duket shumë bukur edhe pa makijazh.

Sarës i është kërkuar nga  fansat që të publikoi një imazh pa efekte.

Na trego pak fytyrën pa efekte”, ka shkruar fansja teksa ajo i është përgjigjur.

Sara ka publikuar një fotografi duke mbajtur vajzën në duar, “Po ç’të shohësh”, ka shkruar në foto.

Ndryshe, Sara Hoxha me anë të rubrikës “Ask me a question” në Instagram është pyetur nga fansat shumë pyetje duke mos munguar edhe ato që kanë të bëjnë me Ledrin dhe vajzën e tyre./Lajmi