Web Analytics

Sara Hoxhës nuk ja ndjen hiç për lajmet rreth ndarjes , ja çfarë video poston

Botuar nga: InfoKosova

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës.

Shkak u bë fakti se Ledri nuk shkoi në dy premierat në Tiranë dhe Prishtinë të filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku luan edhe Sara.

Mirëpo vetë Sara Hoxhës duket që nuk po i bëjnë përshtypje këto aludime rreth ndarjes, e cila çdo ditë e më shumë po bëhet më aktive në rrjet me poste të ndryshme.

E në videon e fundit ajo shihet me një fustan të shkurtër duke na treguar linjat e saj perfekte, dhe gjithashtu duke reklamuar dyqanin e fustanit./Veqshqip/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT