Web Analytics
BallinaUncategorized“Sara më la”, Atdheu flet për ndarjen dhe hedh një ‘kunjë’ për...

“Sara më la”, Atdheu flet për ndarjen dhe hedh një ‘kunjë’ për ish – konkurenten

Atdheu dhe Sara kishin një lidhje me shumë ulje e ngritje por së fundi u bë e ditur se janë të ndarë.

Po ashtu, Sara në një paraqitje televizive ka deklaruar se gjasat për rikthim nuk egzistojnë.

Ndërsa, Atdheu e tha të kundërtën.

I ftuar në emisionin “Në pranga”, foli për herë të parë për ndarjet e ribashkimet deri te kjo e fundit.

“Sara ka qenë e vetmja që kam pas pëlqim të vërtetë”, tha Atdheu duke zbuluar se i ribashkoi Arjani pas ndarjes.

“Unë isha me Arjanin dhe erdhi Sara me një shoqe të saj në kohën që ishim të ndarë dhe na bashkoi Arjani prapë dhe ne u ndamë prapë”, tha Atdheu.

U pyet se mos duhet të vijë prapë Arjani për ti ribashkuar, ish-konkurrenti tha “Jo” duke cituar fjalët e Sarës.

“Sara kishte thënë në një intervistë që ska shance më me Atdheun, por jetës nuk i dihet i them Sarës”, theksoi Atdheu duke lënë të hapur mundësinë e një ribashkimi derisa zbuloi se ka qenë Sara ajo që e ka lënë.

“Popo Sara më ka lënë, jo unë atë”, tha Atdheu duke shtuar se nëse do të kishte egzistu dashuria njerëzit nuk do të ndaheshin kurrë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit