Sara ndan imazhin më të mirë me vjehrrën

Sara Hoxha dhe Ledri janë në pritjen më të ëmbël.

Dyshja shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Është Sara ajo e cila po ndan momente të shumta në lidhje me këtë ndjenjë.

Dje, ajo ka organizuar një “babyshoëer”, në mënyrë tejet madhështore me shumë të fturar.

Por, imazhi më i bukur është ai bashkë me vjehrrën e saj, ku shihen të lumtura së bashku.