Web Analytics

Sara tregoi arsyejen pse nuk i shkoi në shtrat Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banorët e “BBVA”, Sara dhe Bardhi duket se po e vazhdojnë lidhjen jashtë këtij formati.

Është Sara ajo e cila po na mban të informuar lidhur me këtë zhvillim.

Në orët e vona të mbrëmjes publikoi një video të reperit në “Instastory” ku shihet duke përcjellë një ndeshje në telefon.

“Une thoja pse spo vinte te shtrihej zoteria”, ishte përshkrimi që i bëri kësaj videoje.

Shiko videon:

Të FUNDIT