Sara tregon dhuratën që ja bleu vjehrra

Sara dhe Ledri tanimë janë duke e mbajtur publikun në duar.

Sidomos që nga lajmi për shtatzëni publiku ka kthyer sy e veshë nga ata.

Siç dihet Sara është në javët e fundit të shtatzënisë ku pritet të sjellë në jetë një vajzë, të cilës Ledri i dedikoi këngë ende pa lindur.

E duke qenë Ledri djali i hastretit s’ka se si vjehrria të mos e dojnë Sarën.

Janë parë publikisht gjestet e Sarës e të Xherit ndaj njëra-tjetrës.

E së fundmi, Xheraldina nuses së marakut i ka bërë dhuratë një palë syzë dielli./Kosovarja/