Sara tregon mikun më të ngushtë gjatë shtatzënisë

Sara Hoxha dhe Ledri po presin që të bëhen prindër shumë shpejt.

Këtë ndjenjë pozitive ajo po e shpreh në forma të ndryshme për ndjekësit e saj.

A jo në Instastoryn e saj tregon se jastëku që po përdor këto kohë, po i ndihmon shumë dhe se u rekomandon atë jo vetëm grave shtatzëna.

Kujtojmë, vazja e tyre do të vijë në jetë në fillim të dhjetorit.