Sara zbulon se Ledri ka qëndruar 12 orë më të pas lindjes

Partnerja e reperit po vazhdon t’i përgjigjet pyetjeve të fansave.

Pyetja e radhës ishte se sa ka qëndruar e shtrirë pas lindjes.

Sara tregoi se ka qëndruar 12 orë teksa publikoi edhe një imazh që ka shkrepur Ledri pranë saj në kohën kur ajo ka qenë duke fjetur pas lindjes.

Siç shihet reperi ka qëndruar vazhdimisht pranë saj që nga momenti kur ka kuptuar se është shtatzënë.

Ndryshe, Ledri dhe Sara janë duke qëndruar së bashku në Zvicër bashkë me vajzën e tyre, Poem Blu./Kosovarja