Sarah Berisha shfaqet kaq e ëmbël, ngjanë me një zanë

Blogerja e njohur nga Shqipëria, Sarah Berisha është prej personazheve publike e cila gëzon simpatinë e një audience të gjerë në Kosovë dhe Shqipëri.

Që nga përfundimi i “Big Brother Vip” ajo ka qenë një prej emrave më të komentuara në media rozë për shkak të lidhjes së saj me Dj PM.

Pëpos kësaj, duke qenë se puna e saj lidhet me fotografinë dhe të bukurën nuk kanë munguar asnjëherë imazhet nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë disa imazhe në të cilat Sara kishte bërë një kombinim perfekt në mes rozës dhe të kuqes.

Fustani ngjyrë roze dhe takat e kuqe nuk është se tingëllojnë bukur, mirëpo Sara e dëshmon të kundërtën.

Nuancat që kishte zgjedhur tek fustani rozë i lehtë dhe takat me nuancë të kuqe më të mbylltë duket se është kombinim perfekt.

Ky kombinim e bënte Sarën të dukej si një zanë./Kosovarja/

Shiko foton: