Sarah Berisha shfaqet shumë tërheqëse në foton e fundit

Modelja, Sarah Berisha vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo merr vëmendjen e mediave rozë dhe publikut në çdo paraqitje të saj.

Së fundmi ajo postoi disa imazhe në rrjetin social Instagram ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Ndryshe Sarah është në lidhje më Dj Pm, me të cilin krijoi një lidhje brenda shtëpisë së “BBV”.