Web Analytics
BallinaSHOWBIZSarah dhe Pm kanë një lutje por gjithqka ndryshon në momentin kur...

Sarah dhe Pm kanë një lutje por gjithqka ndryshon në momentin kur ajo pranohet

Sarah Berisha dhe Dj PM janë ndër ciftet më të pëlqyera nga publiku kohëve të fundit.

Ata historinë e tyre të dashurisë e nisën brenda shtëpisë së famshmë të Big Brother VIP Albania, shkruan InfoKosova.

Dyshja së fundi kanë sjellur një video tejet interesante dhe qesharake në të njejtën kohë.

Sarah dhe PM shfaqën duke “iu lutur Zotit që t’ia largojë stresin nga jetët e tyre”, dhe, në ato momente zhduket Sarah, kjo ishte një mënyrë qesharake për të treguar se burimi i tij i “stresit” është blogerja./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit