Sarah e ben nervoz Dj Pm dhe kjo është arsyeja

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret kerkuara dhe më të dashura shqiptare.

Ani pse me këtë profesion ajo nuk kishte famë të madhe, vëmendjen më të madhe ajo e mori me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip.

Madje, nga ai format ajo doli më fituesja, sepse aty njoftoi dashurinë e jetës, DJ PM.

Lidhje e tyre fatmirësisht po vazhdon të funksionojë mirë edhe jashtë, pasi ata vazhdimisht janë bashkë.

Sarah, ka postuar një video te Pm i cili sic duket ishte nervozuar.

“Arsyeja pse une bahna nervoz është, se unë kam mu nis ne ora 9 (pasdite), dhe Sara e gjen kohen me shku me hanger buke 10 minuta ne 9-te”, degjohet teksa thot Pm ne video./InfoKosova/

Shiko videon: