Sarah ndryshon lukun, DJ PM do të dashurohet për të dytën herë në të

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret më të njohur shqiptare, mirëpo, ajo bëri famë më të madhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip.

Ani pse në fillim ishte një vajzë e ndrojtur nga kamerat dhe opinioni, me kalimin e ditëve ajo u vë njëra nga vajzat më të dashura.

Madje, në atë shtëpi ajo gjeti edhe dashurinë, pasi krijoi një lidhje me DJ PM.

Tani, lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë dhe shumë të lumtur, së fundmi Sarah ka bërë një ndryshim në lukun e saj, ku po duket si një loçkë e vërtetë./ORAinfo/