Web Analytics

Sarah ndryshon lukun, DJ PM do të dashurohet për të dytën herë në të

Botuar nga: InfoKosova

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret më të njohur shqiptare, mirëpo, ajo bëri famë më të madhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip.

Ani pse në fillim ishte një vajzë e ndrojtur nga kamerat dhe opinioni, me kalimin e ditëve ajo u vë njëra nga vajzat më të dashura.

Madje, në atë shtëpi ajo gjeti edhe dashurinë, pasi krijoi një lidhje me DJ PM.

Tani, lidhja e tyre po vazhdon edhe jashtë dhe shumë të lumtur, së fundmi Sarah ka bërë një ndryshim në lukun e saj, ku po duket si një loçkë e vërtetë.

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT