Sarah poston foto të DJ PM, e quan nevrik

Sarah dhe DJ PM po vazhdojnë lidhjene tyre edhe pas Big Brother Vip.

Edhe pse duken të dy të buzëqeshur gjithmonë Sarah habiti me përshkrimin në foton ku postoi Pajtimin.

”Njeriu nevrik” ka shkruar ajo derisa PM duket më serioz.

Dyshja po pëlqehen mjaft shumë nga publiku duke marrë komente shumë pozitive./InfoKosova/