Sarah tregon asetet trupore para pasqyre

Sarah Berisha publikoi një video të re.

Blogerja, tashmë e përcjellur nga shumë persona shihet duke treguar format trupore para pasqyre dhe rregullimine  thonjeve qe ka bere.

E veshur me shumë stil dhe thjeshtë ajo duket mahnitëse.

Si gjithmonë me ëmbëlsinë e saj sjell vetëm pozitivitet./InfoKosova/

Shiko videon: