Web Analytics
BallinaSHOWBIZSares aq shumë po i pelqejnë vetullat e reja, sa nuk ndalet...

Sares aq shumë po i pelqejnë vetullat e reja, sa nuk ndalet së reklamuari

Është bërë tashmë trend ndër femra, ndryshimi i formes dhe mbushja e vetullave, pjesë e këtij trendi me betulla të trasha, është bërë edhe partnerja e Ledri Vules, Sara Hoxha.

Sapo i ka rregulluar vetullat, Sara menjëherë i ka postuar disa foto në faqen e saj në Instagram, ku edhe ka pranuar shumë komente.

Se vetullat e kanë ndyshuar ndjeshëm portretin e Sares, kjo vërehet lehtësisht.

Ndryshe, duket qartë që Sara është e kënaqur me rezultatin, pasi që disa herë po i tregon me krenari vetullat e reja./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit