Sasa e “O sa mirë” plotë jetë, vitet thjeshtë numra janë për të

Adriana Matoshi, është njëra ndër aktoret më të pëlqyera shqiptare.

Si rrallë herë, ajo është shfaqur e grimosur dhe me shumë stil.

Kujtojmë faktin se ajo njihet për rolin e saj në serialin “O sa mirë”, ku edhe fitoi simpatinë e shumë njerëzve./Indeksonline/