-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina MJEKËSI Sekreti i fshehur në ngjyrën në fund të pastës së dhëmbëve

Sekreti i fshehur në ngjyrën në fund të pastës së dhëmbëve

Pastat kanë ngjyra të ndryshme të shiritit, në varësi të përbërjes së tyre dhe ju duhet të jeni në gjendje t’i njihni ato.

Jeshile – e gjitha natyrore

Blu – natyrore +medikamente

E kuqe – natyrore +kimikate

E zezë – E gjitha me kimikate

Nga ana tjetër, edhe pse ky informacion është në dispozicion të konsumatorëve, ka pretendime se ngjyra e shiritit nuk ka të bëjë me përbërësit e pastës së dhëmbëve.

Gjithsesi, mund ta gjeni këtë informacion në listën e përbërësve.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics