Sellma pa komplekse, pozon në bekine ku i duken strijat

Grimerja e njohur Sellma Kasumovit ka treguar që është person pa komplekse.

Ajo ka filluar pushimet para sezonës së dasmave ndërsa nga atje postoi një foto me bi.kini, shkruan InfoKosova.

Mirëpo vëmendje merrë sigurisht trupi jo i formësuar e me strija.

”Mrekullia e trupit te nanes shihet ne linjat e trupit dhe ne strijat e barkut, e dua trupin tim, eshte i vetmi qe kam” shkruan Sellma krahas fotove./InfoKosova/