Sellma sot ka festë. Urime të shumta prej gjithandej

Një nga emrat më të dëshmuar në industrinë e grimit dhe bukurisë.

Bëhet fjalë për grimeren e njohur, Sellma Kasumoviq, e cila sot feston ditëlindjen.

Përveç si grimere profesioniste, gjatë viteve ajo gëzon sukses të jashtëzakonshëm me lansimin e linjës së brushave dhe produkteve të grimit.

Në nderë të ditës së saj të veçantë ajo ka pranuar urime të ndryshme nga familjarë e miqë në rrjetet sociale.

E, së fundi edhe nga artistë të famshëm siç janë: Adriana Matoshi, Jehona Sopi, Melinda Ademi, Adrola Dushi e Leonora Jakupi./Kosovarja/