Web Analytics

Selvija e Shpatit ju ‘shkrin’ me videon e fundit

Ka buzëqeshje të ëmbël.

Nusja e Shpatit, Selvija ka sjellur një video ku shihet duke buzëqeshur.

Duket se tani është mjaft e përmbushur pas lindjes së djalit Roelit.

Dhe ka filluar të jetë aktive duke sjellur momente të shumta me ndjekësit e saj ën Instagram./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika