Semi e quan “idioti ma i madh në këtë vend”, reagimi i Donaldit ishte i papritur

Miqësia e këngëtares Semi Jaupaj dhe aktorit Donald Veshaj u bë mjaftë e komentuar kohëve të fundit.

Lidhja e Donaldit me këngëtaren Beatrix Ramosaj, Semi ishte ajo e cila ishte tulateshit kundër kësaj madje erdhi edhe deri të prishja e miqësisë, shkruan InfoKosova.

Nuk zgjati shumë dhe Donaldi e Semi lanë pas krahëve atë çka kishte ndodhur duke vazhduar miqësinë atu e kishin lënë.

Në një video të publikuar në TikTok, Semi i thotë Donaldit se “ kush është idioti më i madhe në këtë vend”, dhe reagimi i aktorit ishte i pa pritur./InfoKosova/

Shiko videon: