Semi i bën komentin epik Bora Zemanit pasi tha se ‘Të jesh grua në Shqipëri është punë burrash’

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani, cilësohet si njëra nga femrat më të suksesshme në botën e televizionit, ku falë pozitivitetit dhe energjisë ka arritur të pëlqehet mjaftë nga publiku.

Edhe në Instagram ka grumbulluar mbi 1 milion ndjekës, sot me një postim mjaft terheqes mori vëmendje me mbishkrimin e postimit.

‘Te jesh grua ne Shqiperi eshte pune burrash’, shkroi ajo, postim në të cilin mikja e ngushtë, Semi, i bëri komentin epik.

‘Super grua’, i komentoi ajo./Indeksonline/