Web Analytics
BallinaSHOWBIZSemi Japuaj e kënaqur me zgjedhjen e saj

Semi Japuaj e kënaqur me zgjedhjen e saj

Semi është një nga personazhet më të dashura nga publiku.

Ajo nihet edhe për miqësinë e ngushtë që ka me moderatoën e njohur Bora Zemani.

Madje Semi si duket ka bërë edhe ndërmjetsuesin për një rikthim mes Borës dhe Donaldit.

Semi është shumë aktive në rrjete sociale.

Në postimin e fundit ajo poston disa fotografi.

Bukuroshja është e veshur me një kostum prej lëkure dhe ka të vendosura një pak syze.

Semi shkruan: “Syze qe i shkojnë formatit tim”

Duket se Semi është e kënaqur me veshjen që i shkojnë shumë stilit të saj, shkruan/Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit