Semi Jaupaj i bënë dhuratën e ëmbël vetes

Semi Jaupaj u bë edhe më e njohur pas pjesëmarrjes në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP”.

Fillimisht zëri i saj i bë i njohur për publikun me këngën “Jetike”, një këngë që e ndjenë të gjithë dëgjuesit e muzikës baladë.

Bukuroshja zeshkane është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga projektet si dhe jeta e përditshme.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi mjaft të ëmbla ku ka pozuar me disa trëndafila në dorë dhe në mbishkrim ka treguar se ato ia ka blerë ajo vet vetës, ndërkohë, ajo pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive.