Serioze dhe me maskë, Dua Lipa ndryshon dukjen

Dua Lipa ka vendosur të bëj një ndryshim në du kjen e saj.

Këngëtarja kosovare me famë botërore është pare dje duke dalur nga një studio ku është duke përgatitur projekte të reja.

Siç mund të shihni, Dua ka ndryshuar modelin dhe ngjyrën e flokëve.

Poashtu, edhe ves.hja e saj ishte më serioze kësaj radhe.

Por, as maska e vënë në fytyrë nuk e pris hte bukurinë e saj./Indeksonline/