Web Analytics
BallinaSërish kolona në kufi, pritjet në dalje në Merdar mbi tri orë

Sërish kolona në kufi, pritjet në dalje në Merdar mbi tri orë

Qendra për Menaxhim Kufitar ka bërë të ditur se edhe sot ka pritje në pikë-kalimin kufitar Merdar dhe te Dheu i Bardhë.

Në njoftimin për media bëhet e ditur se pritjet në dalje në Merdar janë mbi tri orë, ndërsa te Dheu i Bardhë pritjet në dalje deri në orë.

Ndërsa për të marr informatat lidhur me fluksin në të gjitha pikat e kalimit kufitar mund të shfrytëzoni ueb faqen e MPB-së, ku QKMK azhurnon të dhënat në baza të rregullta. /Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit