Sërish të dashuruar, kështu e festuan Shën Valentinin, Arbenita dhe Fero

Me rastin e festës së të dashuruarve Arbenita Ismajli ka bërë me dije se akoma është e dashura zyrtare e reperit Fero, shkruan “InfoKosova”.

Çifti patën një krizë javë më parë në lidhjen e tyre, por tani duket se i kanë rregulluar komplet raportet.

Që të dy shfaqen shumë të dashuruar në një fotografi.

E këtë pamje që do ta shihni edhe ju tani ishte Arbenita që e ka bërë publike duke e shqoëruar me urimin për ditën e të dashuruarve 14 shkurtin.

Pra, dje ishte dita e tyre ku Nita dhe Fero na u shfaqen të dashuruar./InfoKosova/