10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Sfida më e re që po "tërbon" rrjetin

Sfida më e re që po “tërbon” rrjetin

Kemi provuar disa sfida që janë bërë shumë shpejt virale në internet si: Ice bucket challenge, Mannequin Challenge, Toka është llavë etj.

Një tjetër sfidë po bëhet “hit” në internet.

Ajo është sfida errotike dhe bëhet fjalë për hedhjen e plehrave lakuriq vetëm duke mbajtur të veshur të brendshmet.

Mund të jetë shumë interesantë, por kjo sfidë ka pushtuar Britaninë e Madhe dhe pritet që të qarkullojë edhe në vendet e tjera të botës.

Shpresojmë që mos të vijë edhe në Shqipëri dhe Kosovë, pasi do e fillojnë VIP-at por mund të “tërbohen” të gjithë.

Daily Star ka publikuar disa foto nga yjet britanikë.

Këta të fundit kanë hedhur plehrat me rrobat e gjumit ose vetëm me të brendshme.

Shiko Fotot:

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics