“Shac a je çu” flet sërish – Gruaja e videos së famshme bën deklaratë tjetër për bashkëshortin

Protagonistja e videos vir ale “O shac” ka qenë e ftuar në emisionin “Sonte” në T7, së bashku me bashkëshortin e saj.

E njëjta u shpreh se nuk është bërë pishman për videon e realizuar, pasi e ka bërë me vetdije të plotë, ndërsa çi fti, Zoja dhe Faruku kanë treguar se kanë pranuar shumë mesazhe.

Zonja Zoja u shpreh se është e çmendur pas bashkëshortit të tij, ndërsa është me fat se bënë pjesë në familjen e tij.

“E dua shumë dhe nuk i bie pishmanit për videon.

Krejt bota le ta merr vesh se jam e çmendur pas tij.

Këtë e kam gjithçka, pasi jam rritur me të.

Jam e lumtur që kam pasur fat se kam rënë në dorë të tij dhe familjes së tij”, tha zonja Zoja./GazetaBlic/